Hiti i Javës "Dy zemra" nga Butrint Imeri dhe Nora Istrefi

Publikuar më

"Dy zemra" titullohet bashkëpunimi i ri muzikorë qe kanë sjellur se fundemi dy artistet e njohur shqiptar, Butrint Imeri dhe Nora Istrefi.

Videoklipi i ketij projekti është realizuar nga Cinegr8, gjersa teksti është shkruar nga vetë Butrinti në bashkëpunim me Gjikon.

Nga data e publikimit ky bashkëpunim i parë i realizuar nga dy këngëtaret është mirëpritur nga publiku dhe kjo shihet nga klikimet e shumta qe ka arritur mbi pesë milionë vetem në platformen YouTube.

Po ashtu, "Dy zemra" ishte njëra ndër këngët me të votuara në Anketen "Hiti i Javës" e realizuar nga Radio 92.1 Capital FM.


Komentet