Fundjava në Kosovë me mot të kthjellët

Publikuar më

Fundjavë në Kosovë parashihet të mbajë mot i qëndrueshëm kryesisht me diell, temperaturat në fundjavë pritet të shënojnë rritje.

Dita e shtunë do të jetë me mot të kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 11 deri në 23 °C.

E diela do të mbajë mot të nxehtë të kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të luhaten nga 14 deri në 29 °C.

Komentet