Hiti i Javës "Reggaeton" nga Ardian Bujupi

Publikuar më

“Reggaeton” është njëra ndër projektet më të reja muzikore që ka publikuar artisti i njohur, Ardian Bujupi, shoqëruar edhe me klipit xhirimet e të cilit janë kryer në Amsterdam të Holandës dhe regjisor i projektit është Leeroy.

Muzika është realizuar nga producenti Maxe në Gjermani, gjersa tekstin e ka shkruar vet Ardiani.

"Reggateon" ka qënë njera ndër këngët që kemi përzgjedhur që të jetë pjesë e Anketes sonë "Hiti i Javës" në 92.1Capital FM ku rezultoi të ishte më e pelqyëra dhe më e votuara duke grumbulluar 42.22% të votave nga ndjeksit e web faqes www.capital921.com

Komentet