Kida publikon këngë e re "Edhe sa"

Publikuar më

Këngëtaraja e njohur,Kida, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar "Edhe sa" të shoqëruar me videoklip ku pjesë e tij janë edhe femrat e shumë përfolura të showbizit shqiptarë si: Arta Elezaj, Kejvina Kthella dhe Megi Pojan

Kënga është punuar nga producenti Mixey, ndersa vargjet dhe vijën melodike i ka punuar reperi Mozzik.

Regjisore e klipit është Elena Kelmendi, gjersa për editimin është kujdesur Agon Nushi.

Komentet