2Ton publikon projektin e ri muzikor "Syn i zi"

Publikuar më

"Syn i zi" titullohet projekti i ri muzikore qe ka publikuar gjatë ditës së djeshme të mërkur reperi i njohur, 2Ton.

Kënga është punuar nga producenti Rzon, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet artisti.

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip të realizuar në një bregdet shqiptarë.Ndërsa që nga oret e para të publikimit kënga është mirëpritur mjaft mirë kjo vrehet edhe nga klikimet dhe komentet pozitiv nga adhuruesit e muzikës se reperit 2Ton.

Komentet