Hiti i Javës "Je t’aime" nga Gehtto Geasy dhe Majk

Publikuar më

Dy artistët e njohur të grupit Babastars, Ghetto Geasy dhe Majk kanë publikuar së fundmi për fansat duetin e ri muzikor “Zhytem” (Je t’aime).

Projekti është shoqëruar edhe me videoklip të realizuar nga Entermedia, ku dyshja shfaqen plotë stilë.Ndërsa, tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët kurse për muzikën është përkujdesur Alandy.

"Je' taime" ishte njëra nga këngët më të pelqyëra që grumbulloj 50.00 % të votave duke arritur të jetë kënga më favorite e Anketes "Hiti i Javës" në 92.1 Capital FM.


Komentet