Skerdi dhe Samanta publikojn këngën "N.K.N"

Publikuar më

Dy artistet e njohur, Skerdi Ago dhe Samanta Karavello, kanë bashkuar forcat për herë të parë në duetin e ri muzikor të publikuar për fansat.

“N.K.N” titullohet projekti i tyre, për të cilin është përkujdesur producenti Big Bang, ndërsa për melodinë dhe tekstin ka punuar Skerdi.

Projekti muzikor është shoqeruar edhe me një video klip për xhirimet e të cilit është përkujdesur Max Production.

Komentet