Publikohet projekti ri muzikor “Aman”, nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B

Publikuar më

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, në bashkëpunim me dy reperët, Ledri Vula dhe Lumi B, kanë sjellur për fansat bashkëpunimin e tyre të ri i cili pritet të jetë një super hit i kesaj vere.

“Aman” titullohet projekti muzikor i shoqëruar edhe me një videoklip të punuar nga Entermedia.

Për instrumentalin e kësaj këngë është përkujdesur Deard Sylejmani, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët.

Komentet