Ghetto Geasy dhe Majk publikojn këngën e re Zhytem (Je t’aime)

Publikuar më

Dy artistët e njohur të grupit Babastars, Ghetto Geasy dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor “Zhytem” (Je t’aime).

Projekti është shoqëruar edhe me videoklip të realizuar nga Entermedia, ku dyshja shfaqen plotë stilë.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët, ndërsa për muzikën është përkujdesur Alandy.

Komentet