Mozzik publikon këngën e re të paralajmëruar "Madonna"

Publikuar më

Reperi i njohur, Mozzik, ka prezantuar sot për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

"Madonna" titullohet kënga e tij e re, e cila vjen në gjuhën shqipe dhe e vizualizuar me klip.

Producent i këngës është Rrzon, teksa për vargjet e tekstit është kujdesur vet reperi me prejardhje nga Ferizaj.

Ndërkohë, ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Bresher Studio.Komentet