Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë bashkëpunimin e tyre “Parajsa ime”

Publikuar më

Dy këngëtarët e dashur të skenës shqiptare , Alban Skenderaj dhe Elgit Doda kanë sjellur për publikun bashkëpunimin e tyre të ri "Parajsa ime" cilin e kanë shoqëruar edhe me një videoklip të realizuar në një bregdetë shqiptar.

Tekstin e ka shkruar vet artisti Skëndëraj, kurse për producimin është përkujdesur Doda.

Miksimin dhe masterizimin e këtij projekti e ka realizuar Mareglen Boja.

Komentet