Rregullat: Emisioni Argëtues-Shpërblyes (11:00-11:55)

Publikuar më

92.1 Capital FM që nga viti i kaluar (2013) ka dhuruar mbi 50 çmime të ndryshme duke filluar nga 3, 5 Euro mbushje deri në 150 Euro vlerë nga sponzor të ndryshëm. Emisioni vazhdon të jet mjaft atraktiv sidomos kur kemi çmime marramendëse. Çmimi më atraktiv i dhuruar deri më tani ka qenë 50 EURO CASH.

Rregullat e emisionit (për dëgjuesit/fituesit) janë këto:

1. Numri rendor përzgjidhet në fillim të emisionit
2. Duhet të na dëgjoni dhe të telefononi në numrin 038-600-921 që të bëheni fitues
3. Telefonata e juaj numrohet vetëm 1 (një) herë gjatë emisionit të ditës
4. Ju mund të fitoni vetëm 1 (një) herë brenda muajit
5. Telefonuesit duhet me qenë mbi moshën 16 vjeçarë me letërnjoftim apo dokument identifikimi kur kërkohet
6. Rezervojmë të drejten që çmimin ta anulojmë nëse fituesi nuk i plotëson rregullat.
7. Rezervojmë të drejten që çmimin ta realizojmë brenda 10 ditëve
8. Rezervojmë të drejten për zbatimin e kushteve apo kritereve në përzgjedhjen e fituesit

Emisioni shpërblen së paku 1 herë brenda jave, por në disa raste kemi edhe 5 çmime brenda jave sidomos në festa të ndryshme me sponzor të ndryshëm.

Çmimet zakonisht bëhen publik në fillim të emisionit, por edhe në faqen tonë në Facebook.

Sa i përket firmave afariste që dëshirojnë të marrin pjesë në emision, dhe dëshirojnë të bëhen sponzor, duhet pas marrëveshje Marketingu duke na telefonuar në numrin 038600921-101. Emisioni jonë Argëtues-Shpërblyes mund të sjell suksese të mëdha për biznesin tuaj!

Komentet

pershendetje nga niti desha te pershendes vellaun tim genti nese ban me kengen nese nga ti jam largu

Niti

2015-11-14 23:16:44

Pershendetje ti medoratore e nderune um fal o shum keq po sillesh me ndegjudit kogja poma ngerdhuc zanin bajat tung e bofsh msov nga dona ajo shum mir sillet me ndegjuedit

Bisha

2015-07-01 12:01:02

pershendetje xona pershendes familjen time babin nasufin nanen zaden vllaznit dhe motrat dhe nipin getoarin bashkshortin metin djalin yllin dhe juve dhe motrat e mija familjen e bashkshortit ne drenas me kengen florjani syn

xona

2015-06-29 16:21:20

pershendetje xona pershendes familjen time babin nasufin nanen zaden vllaznit dhe motrat dhe nipin getoarin bashkshortin metin djalin yllin dhe juve dhe motrat e mija familjen e bashkshortit ne drenas me kengen florjani syn

xona

2015-06-29 16:20:07

pershendetje dona jam egzona nga londra te pershendes ty pik spari dhe familjen tone gjithashtu familjen time babin dhe mamin tim qe i dua shum dhe jam shum mefat qe i kam prind dhe gjith ashtu jeten time getyoarin ja uroj nje dit te veqant sot she i uroj shum vite te lumtura pershendes gjith familjen time vajzen e dajs arjeten dhe niten gonen motrat blerten lirin dhe jeten time metin dhe djalin yllin dhe familjen e bashkshortit ne drenas me kengen urime ditlindja nga kaltrina selimi

ismet

2015-06-23 16:14:36

Pershendetje drita te pershendes ty Edona dhe gjith stafin e radios drenasit po ashtu ja uroj shaq rrotes ditlindjen ishalla edhe shum tjera pran familjes dhe i uroj fat lumturi harmoni ne jett ishalla edhe 100 tjera me Kangen e xhekit ditlindja

Drita*

2015-05-20 16:29:48

Pershendetje drita nga prishtina ju pershendes juve Edona vertet je nje moderatore shum e mir po ashtu pershendes gjith ndegjuesit e radios drenasit po ashtu burrin Tim qe e du shum dhe i thom qe me mungon shum me kengen e Adelines ismajli mbreteresh e roberesh kaloni nje dit te bukur

Drita

2015-05-14 17:14:17

Pershendetje drita nga Prishtina ju pershendes juve dhe gjith ndegjuesit e radios drenasit po ashtu pershendes Kunatat e mija dhe dy vllezerit e mi dhe motren time po ashtu edhe burrin Tim qe e du shumm me kengen e medes mpuq e ki

Drita

2015-05-13 16:02:54

pershendetje nga besa desha te pershendes ty edona familjen time dhe te gjith degjuesit nese ka mundesi me degju kengen gipsy lover nga noizy kaloni mir

besa

2015-05-05 16:37:32