Hiti i Javës " Pergjithmone" nga Adelina Tahiri

Publikuar më

"Pergjithmone" titullohet kënga më e re të cilën e ka sjellur këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri.

Muzika është realizuar nga kompozitori maqedonas, Darko Dimitrov, gjersa për tekstin është kujdesur Petro Xhori.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip mjaft të veçantë, xhirimet e të cilit janë bërë në Turqi.

Ana vizuale e këtij projekti i është besuar produksionit, MAX Production.

" Pergjithmone" ishte edhe pjesë e Anketës "Hiti i Javës" për javën që jemi duke lënë pas dhe ishte kënga e cila u pelqya më së shumti dhe grumbulloi 66.67% të votave nga ndjeksit e web faqës tonë www.radiodrenasi.com

Komentet