Hiti i Javës " Zana" nga Xhavit Avdyli dhe Ghulo

Publikuar më

Reperi Ghulo dhe këngëtari Xhavit Avdyli gjatë muajit qershor të lënë pas kanë sjellur bashkëpunimin rrallës të titulluar "Zana" e cila po pelqëhet mjaft shumë nga publiku.


Kënga është shkruar nga vet reperi, me muzikë nga Nurteel dhe realizim nga Metro Music.Ndërsa videoklipi është realizuar nga Xl films.

"Zana" ishte edhe pjesë e Anketës ''Hiti i Javës'' dhe ishte kënga më favorite duke grumbulluar 100% të votave nga ndjeksit e web faqës www.radiodrenasi.com.


Komentet